A Balmazújvárosi Általános Iskola körzethatárai

Balmazújvárosi Tankerülete

A BALMAZÚJVÁROSI ÁLTALÁNOS ISKOLA
KÖRZETHATÁRAI

Balmazújvárosi Általános Iskola (székhelyintézmény)
Árpád u. Attila u., Batthyány u., Batthyány köz, Báthori u., Bercsényi u., Bethlen u., Bimbó köz, Bocskai u., Bocskai köz, Bordás köz, Csengő u., Csikós u., Csokonai u., Debreceni u., Délibáb u., Dózsa Gy. u., Északi sor, Fecske u., Halász u., Hársfa u., Hőforrás u., Illyés Gy. u., Iskola köz, Jókai u., Jókai köz, Kadarcs u., Kastálykert u., Kasza köz, Keleti u., Keleti sor., Kérész u., Kígyó u., Kígyó köz, Kiskálló köz, Kiskastély u., Kiskút u., Kiskútújsor u., Kossuth tér, Kossuth u., Kossuth köz, Magdolna u., Malom u., Móra F. u., Nádas u., Nádudvari u., Nyugati sor, Pacsirta u., Petőfi u., Rákóczi u., Róna sor., Rózsa F. u., Rózsa köz, Sas u., Semsey A. u., Sima u., Soós I. u., Sporttér u., Szabadság sor, Szabó E. u., Széchenyi u., Szegfű u., Szegfű sor, Szoboszlói u., Tó köz, Tóth Á. u., Újvilág u., Újvilág sor, Varga Antal u., Vásártér u., Veres Péter u., Zene u.

Balmazújvárosi Általános Iskola Bocskai István Tagintézménye
Ady Endre u., Béke u., Bólyai u., Déli sor, Dobó I. u., Fazekas M. u., Gólya u., Gulyás u., Hajnal u., Hortobágy u., József A. u., Juhász u., Karikás u., Karinkó u., Kazinczy F. u., Károlyi M. u., Kiskút u., Kiskútujsor u., Kodály Z. u., Kölcsey F. u., Lengyel M. u., Mátyás király u., Maróthy Gy. u., Mikszáth K. u., Németh L. u., Pokrócz F. u., R. Tóth S. u., Révész u., Sarkadi I. u., Szabó P. u., Szilágyi Erzsébet u., Túzok u., Vasvirág u., Wesselényi u.

Balmazújvárosi Általános Iskola Kalmár Zoltán Tagintézménye
Bartók B. u., Bem J. u., Béke u., Boglárka u., Böszörményi u., Budai Nagy A. u., Csikókert u., Damjanich u., Deák F. u., Dely Mátyás u., Eötvös u., Erkel F. u., Esze T. u., Fejedelem u., Fokos u., Gábor Áron u., Galamb u., Himes u., Hunyadi J. u., Honvéd u., Huszár u., Kastélykert u., Katona J. u., Kodály Z. u., Kuruc u., Lengyel M. u., Liszt F. u., Mátyás király u., Móricz Zs. u., Munkácsy M. u., Nap u., Oncsa u., Rét u., Révész u., Semsey A.u., Szabadság sor, Szemere Klára u., Tamási Á. u., Táncsics M. u., Újkert sor, Vasvári Pál u., Viola u., Vörösmarty u., Wesselényi u., Zöldfa u., Zrínyi M. u.